Nevšední nábytek v internetovém obchodě Home4Us.cz.

Nakupujte tam, kde znají váš styl, zařiďte si domácnost po svém a bydlete moderně. Nevšední nábytek, stylové dekorace a bytové doplňky dodají vašemu bytu či domu tu pravou rodinnou atmosféru. Prodáváme nábytek prvotřídní kvality německé, italské výroby i výroby dalších zemí EU.
Jsme specialisté na kožený nábytek, naše modely jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže a pevného dubového dřeva. Popusťte uzdu vaší fantazii a vyberte si z naší široké nabídky postelí, nábytku a bytových doplňků.
Dopřejte si v ložnici ještě více romantické atmosféry, naše postele jsou kombinací luxusu, pohodlí a elegance. Navíc je můžete doplnit nočními stolky ze stejného materiálu, vaše ložnice tak získá osobitý styl a neodoláte její jednoduchosti a luxusu zároveň.

Home

Home4Us.cz

Hlavní místností ve vašem bydlení je obývací pokoj, kde se schází celá rodina i vaši hosté. Nabízíme vám proto kompletní vybavení obývacího pokoje. U nás si jistě vyberete, známe váš vkus, obývací stěny v mnoha stylech, luxusní kožené i textilní sedací soupravy, konferenční stolky i nástěnné police perfektně sladíte do jednoho stylu. Vyberte si z mnoha designových provedení v různých barvách a zařiďte si obývací pokoj moderně, přesně podle vašich představ.

 

file0010502

Internetový obchod Home4Us.cz.

Pohodlí a luxus v ložnici

Lákavé provedení kožených postelí Cessari je dokonalým spojením pohodlí a luxusu do jediného výrobku. Každá postel je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, která je velmi příjemná na dotek, její sametový povrch a zároveň vysoká pevnost dohromady tvoří skvostný kus nábytku s dlouhou životností. Design každé postele byl vytvořen tak, aby dokonale pasoval do každého interiéru. Díky moderní posteli získá vaše ložnice svou hodnotu a nabídnou vám také zdravý spánek.
Přijďte si vybrat z naší široké nabídky elegantních kulatých postelí, které nabízí efektivní využití veškerého prostoru. Jejich kvalitní ruční zpracování a zajímavý vzhled bude ozdobou vaší ložnice.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment