Lis na pet lahve a na plechovky

Neustálý zápas s prázdnými pet lahvemi a nedostatkem prostoru, který zabírají. To je každodenní problém mnoha domácností. A přitom často úplně zbytečně. Nemusíte se doma topit v plastu nebo plechovkách. A to ani ve Vaší kanceláři, kde je spotřeba plastových lahví v závislosti na počtu zaměstnanců mnohdy obrovská.

Lis na

Lis na pet lahve 

Lis na plechovky

Právě proto, že prázdné láhve zabírají neúměrně mnoho místa, není efektivní vyhazovat je v jejich původní podobě. Většinou se tedy snažíme, aby se jich vešlo co nejvíce do koše, pytle na odpadky, popelnice nebo kontejneru. Takže přistupujeme k jejich manuálnímu deformování. To je však nejen velice nepohodlné, ale také i časově náročné. Málokomu se chce za pomoci rukou nebo nohou tento plast efektivně znehodnocovat, přesto to tak končí. Pokud si ale myslíte, že nemáte na výběr, pletete se. Stačí tak málo, abychom si tuto činnost možná i oblíbili, protože nám zkrátka půjde pěkně od ruky. Jednoduché a účinné zařízení, kterým je lis na pet lahve zaručuje naprostý komfort při této neoblíbené činnosti. Prázdnou pet lahev do něj vložíme a tahem páky ji zcela jednoduše, bez použití hrubé síly slisujeme. Původní velikost lahve se zmenší na dvacet procent. Zcela totožnou funkci má lis na plechovky, který si doslova hravě poradí i s tímto odpadem. Takto slisované plechovky nezaberou skoro žádné místo. Velmi jednoduché rčení vystihuje tento lis na plastové lahve i plechovky. V jednoduchosti je síla, což v tomto případě platí dokonale. Lisy pomohou s úsporou Vašeho času i energie, práce s nimi je vysoce komfortní a vypadají velmi pěkně. Protože jsou opravdu kvalitní, váže se na ně záruka, která platí po celých pět let. Pokud Vám tedy není lhostejná ekologická likvidace odpadu, zcela jistě budete souhlasit s tím, že lis má u Vás doma nebo v kanceláři své místo. Tento lis pomůže Vám zrovna tak, jako vy pomůžete ekologii. A to není málo.

Lis na pet lahve a na plechovky

V dnešní době je víc než kdy předtím kladen důraz na ekologii. Ne všichni však tuto výzvu berou vážně. Pokud si myslíte, že Vás je ekologický způsob života připraví o čas, pak vězte, že je tomu právě naopak. Začít dělat věci ekologicky je často tak jednoduché. Třídění odpadu je jednou z mnoha variant, kterou je možné přímo se podílet na ekologickém fungování nás všech. Dnes a denně se potýkáme s narůstajícím množství plastu. A právě prázdné plastové lahve jsou dost nevýhodné, co se prostoru týče. Dokáží ho zabrat skutečně hodně. A jejich manuální likvidace může být velmi časově náročná a značně nepohodlná. Mačkat lahve rukama, nebo na ně šlapat nohama, je nejen fyzicky namáhavé a někdy i komické, v té nejhorší variantě může vést i k úrazu. Existuje ale skutečně jednoduché a velmi efektivní zařízení, které doslova v pár vteřinách tento problém vyřeší. Lis na pet lahve, je skvělým pomocníkem využitelným v podstatě kdekoli. Je vhodný do kterékoli domácnosti, kanceláře i dalších prostor. Tento lis na plastové lahve je velmi lehce přimontovatelný na zeď. Vypadá elegantně a zároveň je velmi odolný. Poté co do něj pet lahev vložíte, a to samozřejmě bez víčka nebo s víčkem, které je částečně uvolněné, pak už jedním jednoduchým tahem páky lahev zmáčknete a poté víčko dotáhnete. Tím docílíte toho, že zůstane ve stejném tvaru. Z původní velikosti z ní zbude zhruba dvacet procent, což je skvělý výsledek. Pokud řešíte stejný problém také s plechovkami, je k dispozici také lis na plechovky. Pracuje na stejném principu, jako lis na plastové láhve. Navíc je použitelný také k lisování plastových lahví s obsahem 0,5 litru. Ušetřete si námahu, nervy i prostor tím, že necháte lis pracovat za Vás. Tento ekologický přístroj, určený k snadnému domácímu použití Vám ušetří místo ve Vaší popelnici, peníze i životní prostředí.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment