Lehké střešní krytiny EVERTILE – pořiďte si je i vy!

Lehké střešní krytiny právě zažívají svůj boom. Pro své vlastnosti jsou na trhu stále oblíbenější. Jejich nabídka se neustále zvyšuje a to především díky jejich lehkosti, technickým vlastnostem a nabídce širokého výběru tvarů a odstínů barev. Lehká plechová střešní krytina navíc dokáže napodobit i klasické střešní krytiny. Kvalita plechových střešních krytin také spočívá ve vysoké životnosti, skvělé ochraně proti extrémnímu počasí a minimálním nároku na údržbu.  

Tím to, ale nekončí!

Kvalitní plechové střešní tašky mají v sobě ukryto mnoho dalších výhod, které z nich činí vhodného kandidáta pro jakoukoli stavbu. Oproti klasickým páleným taškám lze plechové střešní tašky pokládat i na střechy s velmi nízkým sklonem. Své uplatnění najdou i u členitých střech. Jejich designové provedení navíc umožňuje využití pro historické i moderní budovy. Plechová střešní krytina se vyznačuje mimo jiné také cenovou dostupností a rychlou montáží.

Maloformátová plechová střešní krytina od společnosti EVERTILE navíc umožnuje snadnou přepravu a manipulaci. Nezpůsobuje žádný hluk oproti velkoformátovým střešním krytinám. A v případě zvolení hladké povrchové úpravy nedochází k zarůstání mechem a lišejníky jako u běžných druhů střešních krytin.

Zvládne i extrémní podmínky!

Odolnost lehkých střešních krytin od EVERTILE byla prověřena extrémním slunečním žárem subsaharské Afriky i přívalům sněhu na Sibiři a Skandinávii.  Česká společnost EVERTILE vyrábí střešní tašky z ocele nebo hliníku. Lehká ocelová střešní krytina i hliníkové střešní tašky jsou maloformátové a je k nim poskytnuta záruka až 50 let.

EVERTILE je česká firma, jejíž střešní krytiny zdobí již čtyři kontinenty v desítkách zemí.  Staňte se i Vy jedním ze spokojených zákazníků společnosti EVERTILE.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment