Kontaktní čočky vám změní barvu očí

Crazy nedioptrické kontaktní čočky

Na jednom místě najdete kontaktní čočky a veškeré nezbytné příslušenství k nim. Stačí jen otevřít naše webové stránky. Pokud potřebujete dioptrické kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, či tříměsíční,  zcela jistě si vyberete. Jednodenní jsou výhodné v tom, že se nemusíte zabývat jejich údržbou, neřešíte roztoky a další náležitosti, protože je zkrátka po denním užívání vyhodíte. Na rozdíl od toho například o tříměsíční čočky musíte pečovat, ale vyjdou v průměru levněji. Je tedy na vás a na vašich očích, co pro ně bude lépe nositelnější. Každý samozřejmě reaguje jinak na různý typ kontaktních čoček.

kontaktní čočky

Pokud neřešíte dioptrie, ale chcete si vyzkoušet něco nového, například jak budete vypadat s jinou barvou očí, pak vyzkoušejte barevné kontaktní čočky. Ty jsou k dispozici jak ve variantě dioptrické, tak i ténedioptrické  barevné kontaktní čočky. Nabízí široké spektrum barevných možností. Od klasické hnědé, šedé, černé až po modrou, zelenou nebo dokonce fialovou barvu. Fantazii se meze nekladou. Pokud si nevyberete jejich jednodenní variantu, je samozřejmě i k nim je potřeba koupit potřebný roztok a pečovat o ně.

Kontaktní čočky a svět je veselejší

Možná byste rádi vyzkoušeli tzv. crazy čočky. Tedy něco naprosto jedinečného, co naprosto změní vaši tvář. Patří mezi velmi žádané zboží. Ať už je použijete na nějakou párty, akci nebo jen tak pro pobavení přátel, určitě budete originální. V nabídce je několik desítek možností od zombie vzhledu, Twilight ságy, Avatara nebo kočičího případně dračího vzhledu. Podívejte se sami, které vás osloví. Opět jsou k dispozici crazy kontaktní čočky jak v dioptrické variantě tak i té crazy nedioptrické.

Ať už zvolíte kterékoli čočky, určitě budete s jejich kvalitou spokojeni. Zároveň s nimi si nezapomeňte koupit potřebný roztok, oční kapky, případně pouzdro, které je zapotřebí. Náš sortiment je jedním z nejširších na českém trhu a neustále jej rozšiřujeme.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment