Akci Zrychlujeme serverhousing můžete využít až do konce března!

Využijte jedinečnou akci Zrychlujeme datového centra Coolhousing. Až do konce března je možno si rychlost 1 Gbps  pořídit za cenu 100 Mpbs. Rychlost je platná na 1 rok či delší dobu. Rok 2017 pro vás bude ve znamení rychlosti.

Akce Zrychlujeme byla spuštěna v lednu 2017 a setkala se s velkým ohlasem. Datacentrum se proto rozhodlo splnit přání svým novým i věrným zákazníkům a akci prodloužilo do 31.3. 2017. Každý, kdo si objedná službu serverhousing, získá rychlost 1 Gpbs za cenu 100 Mbps po celou dobu platnosti své smlouvy. Serverhousing od Coolhousingu je vynikající řešení pro stránky s vysokou návštěvností, internetové obchody či webhostingové firmy. Nemusíte investovat do své vlastní serverovny, jejíž provoz by byl velmi nákladný. Jedinečná akce Zrychlujeme vám šetří až 6000 Kč.

Společnost Coolhousing  je dynamická a rozvíjející se společnost, jejíž serverovny najdete na Vinohradské třídě v místě propojovacího uzlu NIX.cz. Prosazuje a vytváří nové principy a technologie, přináší nové akce a výrazné úspory.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

InfoPress.cz

Český-magazín.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment